Treineriukas

Paslaugos

Ikiortodontinis gydymas

Jei turite mažametį vaiką (3-12metų), ir pastebite vieną iš šių požymių:

Reiškia jam reikalingas ikiortodontinis gydymas. Visi esame girdėję apie ortodontinį gydymą breketų sistema, tačiau dauguma gydytojų pritaria, kas ši metodika beveik visais atvejais turėtų būti paskutinis žingsnis, siekiant taisyklingos tiek funkciškai tiek estetiškai šypsenos. Ikiortodontinis gydymas atliekamas pacientui, kuris dar yra augantis. Šis gydymas yra konservatyvus, fiziologiškas ir išnaudoja maksimalias paciento genetines galimybes. Ikiortodontinis gydymas veikia minkštuosius audinius: raumenis, lūpas, liežuvį, o per juos ir žandikaulių augimą. Taisyklingai augančiuose žandikauliuose ir dantų lankų forma vystosi taisyklinga.

Ikiortodontinio gydymo tikslai – suformuoti pacientui taisyklingus kvėpavimo, rijimo įpročius, išmokyti laikyti liežuvį taisyklingoje padėtyje, neatlikti tokių veiksmų kaip piršto čiulpimas, nagų graužimas ir pan. Atlikus visas šias užduotis ir galutinai pabaigus ikiortodontinį gydymą galima pradėti tradicinį ortodontinį gydymą, jei dar tam yra reikalas.

Kaip atrodo ikiortodontinis gydymas?

Gydymas atliekamas funkciniais Myobrace aparatais, kurie nešiojami 1 val. dienos metu ir visą naktį. Taip pat gydymą sudaro fizinių, kasdien atliekamų, pratimų kompleksas, kurie pagal paciento poreikius keičiami vieną kartą per mėnesį. Gydymo trukmė yra 18-24 mėn. vieno gydymo metu naudojami 3-4 funkciniai Myobrace aparatai, kurių kiekvienas turi savo paskirtį:
Įpročių formavimo
Lanko formos vystymo ir žandikaulio plėtimo
Užlaikymo (retencijos)
Pagal gydytojo nurodymus pacientas kasdien atlieka kvėpavimo, rijimo ar lūpų ir skruostų raumenų darbą koreguojančius pratimus. Laikantis režimo pasiekiami puikūs rezultatai.