Treineriukas

Apie Myobrace™

1989m. buvo įkurta kompanija Myofunctional Research Co. (MRC). Jos įkūrėjas Dr. Chris Farrell sukūrė mūsų naudojamos Myobrace sistemos pirmtaką Trainer sistemą ir iki šių dienų ją ištobulino iki daug tobulesnės ir efektyvesnės Myobrace metodikos.

Myobrace – tai priemonių kompleksas, kurio pagalba galima ne tik ištiesinti dantis nenaudojant breketų sistemos, bet ir padėti pacientams jau labai jauname amžiuje atsikratyti blogų įpročių, išnaudoti taisyklingam augimui visa jų genetinį potencialą ir be abejonės pagerinti bendrą sveikatos būklę. Netaisyklinga dantų lankų forma nėra vien tik kosmetinė problema. Dažniausiai tai jau yra pasekmė ne vienos vystymosi metu atsiradusios bėdos. Dantys būna susigrūdę, ar išaugę dideliais tarpais dėl to, kad vaiko žandikauliai auga neharmoningai. O pastarieji netaisyklingai auga dėl nuo kūdikystės atsiradusių netaisyklingų įpročių, tokių kaip:

Vaikui augant, visi šie veiksniai nukreipia žandikaulių augimą netaisyklinga kryptimi. Tam, kad ištaisyti tokias vystymosi klaidas , yra naudojama speciali metodika, kuri susideda iš:

  1. Myobrace aparatų sistemos (priklausomai nuo vaiko amžiaus, klinikinės situacijos ir bendros sveikatos būklės yra naudojami 3-5 standartiniai aparatai, keičiami kas 4-6 mėnesius).
  2. Fizinių pratimų komplekso ( vieną kartą per mėnesį pacientas atvyksta į gydytojo konsultaciją, kur pagal jo individualius poreikius yra priskiriami tam tikri taisyklingą kvėpavimą, skruostų, liežuvio raumenų, lūpų darbą stimuliuojantys ar slopinantys pratimai ir jų kompleksai, bei vyksta apmokymas, kaip taisyklingai juos atlikti)
  3. Sveikos gyvensenos ir taisyklingos higienos įgūdžių formavimo.

Bendradarbiaudami su vaiku, skirdami dėmesio jo gydymui, galime pasiekti puikių gydymo rezultatų.

MRC kompanija gamina šias ikiortodontinio ir ortopedinio gydymo sistemas:
The trainer system: infant trainer - mažyliams, T4K - vaikams ir paaugliams, T4A - suaugusiems, T4B - pacientams su breketų sistema.
Myobrace: J-mažyliams, K – vaikams, T - paaugliams, A - suaugusiems, I – pacientams su progenija, B - pacientams su breketų sistema.
The TMJ system: Aparatai, skirti pacientams, besiskundžiantiems sąnario skausmais, miego apnėja, knarkimu, dantų griežimu.